Yaşamkent Siemens

siemens çayyolu, ümitköy siemens, Beytepe Siemens Bayii
Videoyu oynat

Yaşamkent Siemens Bayii

 Koç Pazarlama Yaşamkent Siemens Bayii olarak, teknolojinin en ileri seviyesini, dayanıklılığı ve kaliteyi sizlere sunmak için çalışıyoruz. Geleceğin konfor kapısının anahtarı artık elinizde, son teknoloji özelliklerine sahip beyaz eşya, TV, buzdolapları, derin dondurucular, bulaşık makineleri, ankastre set ve daha birçok ürün çeşidini sizlere sunmaktayız.

Ankara Yaşamkent Siemens Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Yaşamkent’te bulunan Siemens Bayimiz, son teknoloji ürünleriyle siz evde veya iş yerinizde iken kontrolünü sağlayabileceğiniz beyaz eşyalar, çamaşır makineleri, buzdolapları, klimalar ve benzeri ürün çeşidine erişiminizi sağlıyor. Evdeki eşyalarınızı uzaktan dilediğiniz anda çalıştırabilir ya da kapatabilirsiniz. Zihninizi rahatlatan bu teknoloji sayesinde hayata karışmak artık çok daha kolay.

Siemens Ev Aletleri

Başarılı sonuçlar için ihtiyacınız olan tek şey küçük ev aletleri. Güzel yemekler yapabilmek için gerekli olan tek şey tarif değildir doğru seçim yapılmış mutfak aletleridir. Ekmek kızartma makinesinden mikserlere, meyve sıkacağından kahve makinelerine kadar mutfağınız için tasarlanan Siemens küçük ev aletleri en güzel başlangıcı yapma imkânı sağlar. Tasarruflu teknolojisiyle kullanımı rahat yüksek performanslı Siemens mutfak aletleri ile yemek pişirmek artık daha keyifli.

Siemens Ankastre Set

Tasarım ve en son teknoloji ile donatılmış Siemens ankastre ürünleriyle mutfağınıza farklılık gelsin. Yenilikçi özellikleri ve işlevselliği ile hayatınızı kolaylaştıran, modern tasarımı ve iSensoric teknoloji birleşimi ile size yeni bir mutfak deneyimi sunar. Hem zamandan hem elektrik tüketiminden tasarruf sağlayan Siemens ankastre ürünler hayatınızı kurtaracak.

Siemens ankastre set içerisinde fırın, ocak, davlumbaz ve aspiratörler gibi mutfak aletleri yer almaktadır. Evleriniz için en uygun ve tasarımı özel ürünler Ankara Yaşamkent Siemens Bayimizde sizleri beklemektedir.

Siemens Teknolojisi

Siemens teknoloji özellikleri arasında enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan ürünleriyle hep bir adım önde olmuştur. Home Connect uygulaması zamandan kazandırırken üst seviye teknoloji özellikleri ile su ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Hem bulaşık makinesinde hem de çamaşır makinesinde bulunan bu özellik hayatınızı kolaylaştırıyor. Her nerede olursanız olun uzaktan programlama ve çalıştırma özelliği ile zamandan tasarruf etmenin en zevkli halini yaşayacaksınız. Tab Counter özelliği sayesinde de deterjanın bitip bitmediğini anlık olarak haberdar olacaksınız.

 Brilliantshine Zeolit teknolojisi ile üstün performans sergileyen çamaşır ve bulaşık makinelerinde yüzde on daha fazla tasarruf sağlamaktadır. Önemli miktarda su ve elektrik verimliliğine olanak tanır. Nemi kendisine hapsederek enerjiye çeviren Zeolit özelliği yardımıyla enerji tasarrufu ve parlaklık bir arada.

Evinizdeki teknoloji aletlerinden haberdar olmak isterseniz Siemens beyaz eşya ürünlerine bakabilirsiniz. Ankara Yaşamkent Siemens Bayide son teknoloji Siemens marka ürünlerine ulaşmak için tıklayın. 

Koç Pazarlama olarak ÇayyoluÜmitköy ve Beytepe bölgelerine hizmet veriyoruz.