Ümitköy Siemens

siemens çayyolu, ümitköy siemens, Beytepe Siemens Bayii

Ümitköy Siemens Bayi

Koç Pazarlama Ümitköy Siemens Mağazası, en üst teknoloji özelliğine sahip Siemens marka ürünleri siz değerleri müşterilerinin hizmetine sunuyor. Mühendislik harikası Siemens beyaz eşya ürünleri ile hayatın kontrolünü siz sağlayabilirsiniz. Birçok teknolojik özellikler sayesinde her yerden program ayarlamasını yapabilir ve istediğiniz ürünü uzaktan çalıştırabilirsiniz. Tüm ürünleriyle hayatınızı kolaylaştıran ve uzun ömürlü kullanım imkânıyla teknolojide çığır açmış Siemens markayı tercih etmek için geç kalmayın.

Ümitköy Siemens Bayi Hakkında

Ümitköy Siemens Bayi günümüz şartlarında beyaz eşya alırken en doğru seçimi yapmak adına uğrayabileceğiniz mağazalardan birisidir. Mağazamıza gelerek ürünleri deneyimleme imkanına sahipsiniz. Teknolojinin gelişimini son hızda takip ederek kendini geliştiren Siemens marka beyaz eşya ürünleri her daim bir adım öndedir. Hayatınızı farklı ve zamanınızdan çalmayarak yaşamak isteyenlerin ilk tercihi Siemens teknoloji harikalarıdır.

Siemes ürünleri Ankara Beytepe’de bulunan mağazamızda zengin ürün çeşidiyle dilediğiniz tasarım harikası ev aletlerine ulaşabilirsiniz.

Siemens’in Yenilikçi Teknoloji Özellikleri

Hayatınızı kurtaracak yeni teknoloji özellikleri ile geleceği evinizde yaşayın. Siemens ürünlerinde bulunan son sürüm teknolojide ev işi yapma alışkanlığınız bile değişime uğrayacak. Siemens birinci sınıf teknolojisiyle evinizin her bir köşesinde hissedeceğiniz akıl, sezgi ve kendine yeterli olan ev aletleriyle teknoloji devrimini keşfedin.

Home Connect uygulaması ile tüm ev aletlerinizi uzaktan kumada edebilir, iletişim kurarak her zaman ve her yerde izleyebilirsiniz.

Siemens’in iSensoric teknolojisi, daha önce sizin yaptığınız düşünme işini artık kendisi yapan yenilikçi sensörler ve akıllı yazılımlardan oluşmaktadır. Ev aletleriniz bu teknoloji sayesinde her zaman sizden bir adım önde olacak. Bulaşık makinenize ne kadar deterjan gerektiğinden tutun da buzdolabınızdaki ısı değerini düzenlemeye kadar her işlemi yapar ve size sadece düğmeye basmak kalır.

BrillantShine sistemi yeni Zeolit kurutma özelliği ile bulaşık makinenizden çıkan bardaklar, tabaklar kuru ve pırıl pırıl. Bu sistem küçük detayları sizler için mükemmel kılar.

i-Dos teknolojisi, çamaşır makinelerinde doğru deterjan ayarını yaparak size kolaylık sunar. Deterjan, yumuşatıcı ve su miktarını otomatik olarak ayarlayan bu teknoloji her yıkama için su ve deterjan tasarrufu sağlar ve daha az elektrik harcar.

Siemens’in bir yeni teknolojisi daha hyperFresh özelliği ile donduruculu buzdolapları. Bu özellik sayesinde buzdolabınızdaki yiyeceklerin taze tutmanızı sağlayan hyperFresh Premium ve yiyecek kokularının birbiri ile karışmasını engelleyen ayrı çekmeceler hyperFresh plus ile kesintisiz rahatlığı denemelisiniz.

Ve daha birçok yenilikçi teknoloji ile karşınıza çıkan Siemens marka ürünlere Ümitköy Siemens bayimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Aradığınız garanti ve kaliteyi mağazamızda bulabilirsiniz.

Koç Pazarlama olarak Çayyolu, Yaşamkent ve Beytepe bölgelerine hizmet veriyoruz.