Siemens StudioLine

Siemens StudioLine

Koç pazarlama Beytepe Officum Siemens mağazası ve Kentpark AVM de bulunan Siemens mağazası ile siz değerli müşterilerimizin mutfaklarını baştan tasarlayacak olan Siemens StudioLine seti ile değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Siemens StudioLine ile mutfaklarınızı gelişen teknolojiye ayak uydurmanın yanı sıra en uygun fiyata sahip olması ile de bütçenizi korumuş olacaksınız.

Siemens studioline

Mutfak ürünleri günlük yaşamın ayrılmaz parçalarından biri haline gelmiştir. Siemens de bunu düşünerek evde yediden yetmişe herkesin günün büyük bir bölümünü geçirdiği bu alanları en iyi şekilde modernize edip herkesin rahatlıkla ve güvenle kullanabileceği bir mutfağı Siemens StudioLine adıyla tasarladı. Siemens ile mutfaklarınız fırından davlumbaza buzdolabından mikrodalgaya değişik beyaz eşya ürünlerindeki Siemens imzası ile değişim yaşayacak.

Mutfağınızı Siemens ile tanıştırdıktan sonra mutfağınız yeni yaşam alanınız olacak. İleri Alman mühendisliği ürünü olan Siemens  ile en gelişmiş olanın sade hali mutfağınızda yerini alacak.

Siemens StudioLine seti, Ankastre seti, buzdolabı, davlumbaz, bulaşık makinesi ve Kahve makinesinden oluşmaktadır.

 

 

Ankara Siemens Bayi

Siemens StudioLine Ankastre Seti

Siemens ankastre seti içerisinde Siemens ocak, Siemens fırın ve Siemens davlumbaz ürünlerini bulundurmaktadır.

Siemens StudioLine seti için hazırlanan Siemens ocakları çizgi ötesi bir tasarıma sahip olup zamanının ötesindedir. Siemens ocakları ile altı adete kadar tencerenin aynı anda kullanımına olanak sağlar. Siemens StudioLine ocakları activeLight, powerMove pro ve CookConnect sistemi gibi gelişmiş teknolojik özelliklere sahiptir. ActiveLight pişirme teknolojisi ile Siemens StudioLinela yemeğinizin lezzetine lezzet katacak. Gösterişli mavi ışıklı göstergeleri ile yemeğinizin durumunu istediğiniz her an takip edebilmenize olanak sağlayacaktır. PoweMove pro özelliği ile StudioLine Ocağınızın her yeri bir ocak haline gelip dilediğiniz alanı kullanabileceksiniz. CookConnet sistemi ile StudioLine seti içerisinde bulunan Siemens Ocak ve Siemens davlumbazınız birbirine bağlanarak yapay zekâ sayesinde evinizdeki kötü yemek kokularının sonunu getirecek.  Siemens StudioLine ocakları ile yemek pişirmek hiç bu kadar kolay ve lezzetli olmamıştı. Bu eşsiz son kalite ürünü sizin de görüp incelemeniz için sizleri Koç Pazarlama Siemens mağazalarımıza bekliyoruz.

Siemens StudioLine seti içinde bulunan Siemens Fırınları en gelişmiş olanın sade halidir. İçerisinde birçok teknolojik özelliği bulundurmasının yanı sıra en uygun fiyatıyla da ailelerin ilk tercihidir. Siemens fırınları kendi kendine açılan ve kapanan fırın kapakları başta olmak üzere bünyesinde bulunan yüksek teknolojik özellikler ile yemeklerinize lezzet katar yiyeceklerinizi sağlıklı pişirir.

Siemens StudioLine içerisinde tezgâha entegre davlumbazlar, ada tipi davlumbazlar ve duvar tipi davlumbazlar olmak üzere üç tip Siemens davlumbaz çeşidini bulundurur. Siemens Davlumbazlar hem şıklığın hem de gösterişin adresidir ama fiyat konusunda şıklığı kadar abartılı değildir. Bütün ailelere uygun fiyatları ile bütçe dostudur. Hem evinizi düşünür hem de cebinizi düşünür çünkü Siemens StudioLinedır o.

Siemens Studioline Bulaşık Makineleri

Siemens Bulaşık Makineleri şıklığın ve zarafetin buluştuğu noktadır. Gerek enerji tüketimi alanındaki performansı gerekse de kullanım kolaylığı konusunda emsallerinin çok ötesinde bir teknolojiye sahiptir. Siemens studioLine serisi içerisinde bulunan Siemens bulaşık makineleri bulaşık makinesi temizliği konusunda da yüksek teknolojiye sahiptir. Kendi içerisinde bulunan yüksek teknoloji ile kolay ve detayla temizliği kendi kendine gerçekleştirir. Bu sayede bulaşık makinesi deterjanı ve bulaşık makinesi temizleyicisi gibi şeylerle uğraşmazsınız.

Siemens Buzdolabı

Siemens StudioLine paketi içerisinde bulunan Siemens buzdolabı ürünleri sahip oldukları LED ışık teknolojisi sayesinde sebze ve meyvelerinizin daha uzun ve daha taze raflarınızda saklama kolaylığı sağlar. StudioLine seti içerisinde bulunan Siemens buzdolapları en uygun fiyata sahip buzdolaplarıdır. Siemens Buzdolapları emsalleri ile karşılaştırıldığında en iyi buzdolabı ölçütlerine sahip buzdolabıdır.

Siemens Kahve Makinesi

Koç pazarlama Beytepe Officium ve Çankaya Kentpark’ta bulanan SİEMENS şubelerinde Siemens StudioLine seti içerisinde bulunan kahve makinesi ile hizmetinizdedir. Siemens filtre kahve makinesi Türkiye’nin fiyat performans olarak en iyileri arasında bulunmaktadır. Siemens Filtre kahve makinesi hem fiyat hem de performans konusunda emsallerinin çok daha üzerinde özelliklere sahiptir. Siemens Tam otomatik kahve makineleri sabahları kahvenizi öğüterek güne başlar ve sizi yormadan el bile değdirmeden tek bir tık ile filtre kahvenizi istediğiniz saatte size hazırlar. Farklı renk ve modelleri ile Siemens Filtre Kahve Makineleri tek bir kahve makinesi ile kahve çekirdeklerini özenle sizin için öğüterek işe başlayıp filtre kahve başta olmak üzere Ekspresso, Americano, Mocha, Macchiato ve Cappuccino gibi kahve çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize Siemens farkı ile hizmet etmektedir. Birçok kahve çeşidini tek bir kahve makinesi ile yapan Siemens tam otomatik filtre kahve makineleri emsalleri içerisinde uygun fiyat ve yüksek kalitesiyle ilk akla gelendir.

Koç pazarlama Beytepe Officum Siemens mağazasında bulunan Siemens StudioLine ürünleri ile siz değerli müşterilerimizi mağazalarımızda ağırlamaktan onur duyarız. En uygun ve de düşük fiyatın adresi Koç pazarlama mağazaları haftanın yedi günü hizmetinizdedir.