Siemens Çayyolu

siemens çayyolu, ümitköy siemens, Beytepe Siemens Bayii
Videoyu oynat

Siemens Çayyolu

Koç Pazarlama Ankara Çayyolu Siemens Bayii olarak, tasarım ve teknolojik özellikleri ile çığır açmış olan Siemens marka beyaz eşya ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Siemens, ürün çeşitlerinin çok oluşuyla her kesime hitap etmektedir. Siemens marka ürünler, kaliteli ve sağlam yapılarıyla başarılı bir teknoloji harikasıdır. Son teknoloji ürünlerine daha detaylı bakmak için Çayyolu’ndaki Siemens mağazamıza bekleriz.

Çayyolu Siemens Hakkında

Siemens markası, Avrupa’nın en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan bir firmadır. Çayyolu Siemens Bayii, son teknoloji beyaz eşya ürünlerini benzersiz tasarım özellikleriyle sizlere sunmayı amaçlamaktadır. Siemens beyaz eşya ürünleri evinizin dekorasyonuna şıklık katmakta ve zorlandığınız her alanda kolaylık kazandırmaya devam etmektedir. Hayal ettiğiniz her ürüne ulaşabilmeniz için sizleri Koç Pazarlama Çayyolu Siemens mağazasına bekleriz.

Ankara Çayyolu Siemens Ürünleri

Ankara Çayyolunda Siemens ürünleri, geniş hacim alanına sahip buzdolapları, geniş depolama özelliği olan derin dondurucular, yiyeceklerinizde buzlanma oluşumunu engelleyen no-frost teknolojisiyle gönüllerde taht kuran ürünler bulunmaktadır. Ayrıca, yemek pişirmenin en eğlenceli halini sunan fırınlar, buzunu çözdürmeden kolayca pişirebileceğiniz yemekler mikrodalga fırınlarıyla gerçekleşir. Bulaşık yıkamanın en zevkli hali Siemens bulaşık makinelerinde, çamaşır, kurutma ve kurutmalı çamaşır makineleri evinizde çok yer kaplamayan tasarımı ile size konfor sağlayan Siemens çamaşır makineleri, yenilikçi teknoloji özelliği sayesinde sizi yormadan evinizi temizleyen elektrikli süpürgeler, geleceğin konforuna Ankara Çayyolu’ndaki Siemens bayi ile ulaşın.

Beyaz Eşya Enerji Etiketi

Beyaz eşya enerji etiketi tasarruf etmeyi isteyen herkesin bilmesi gerekli olan bir bilgidir. Yanlış seçim yapmamak için bu bilgilerden bahsetmek size faydalı olacaktır.

Enerji etiketi, enerji tüketen ya da enerji tüketimine etki eden cihazların tükettiği kaynaklar neticesinde ortaya koyduğu performansı belirten işarettir. AB enerji etiketi, teknolojik ürünün gücünü ve performansını, ses salınımını ve benzeri değerleri belirtir. Beyaz eşya alırken en dikkat edilesi özellik enerji etiketi!

Enerji etiketi üzerindeki bilgiler neleri kapsadığı hakkında;

– Enerji sınıfı

-Enerji tüketimi miktarı (kWh)

-Su tüketim miktarı (l)

-Kapasite

-Ses seviyesi (dB) gibi detaylar yer almaktadır.

Enerji sınıfı, bir elektronik ürünün enerji verimliliği konusunda ne kadar başarılı olduğunu göstermektedir. Harflerle ifade edilen enerji sınıfları; A,B,C,D,E,F,G. Alfabede ileri gittikçe enerji verimliliği azalmakta, yani elektrik faturanız normalden daha fazla gelebilmektedir. Baştan sona doğru enerji verimliliği oranında farklılık görülmektedir.

Beyaz eşya enerji sınıfı özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Her beyaz eşya ürünlerinde farklılık göstermekte olup ona göre seçim yapmak gereklidir. Doğru bilgi ve doğru seçim yapmak için Çayyolu Siemens Deneyim Mağazamıza sizleri bekliyoruz.

Koç Pazarlama olarak ÜmitköyYaşamkent ve Beytepe bölgelerine hizmet veriyoruz.