Siemens Çamaşır Makinesi

siemens
Mail:  info@kocpazarlama.com
Telefon: 0312 230 3052
Ankara Siemens Bayi

Siemens Çamaşır Makinesi

Koç pazarlama olarak geleceği merak edenlere Siemens çamaşır makinesi ve Siemens ürünlerini sizlere sunuyoruz. Bu yolculuğa 1980 yılında Ankara Kızılay’da elektronik ve beyaz eşya satış mağazası olarak tüketiciye hizmet etmek amacıyla faaliyete başlayarak, 40 yılı aşkın süredir perakende sektöründe her zaman ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Amacımız, Siemens gibi birçok ünlü marka ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.

Siemens Çamaşır Makinesi

Siemens Çamaşır Makinesi gibi birçok özelliği sahip ev aletlerinin dünya genelinde ürün piyasasına sürülmesi ile birlikte tüm ev işlerinin idare şeklinde büyük bir değişiklik meydana gelmiştir. Siemens markası ile geleceği merak edenlere teknoloji de çığır açacak yenilikler 20.yüzyılda başlamıştır. Ürünler Siemens markası öncülüğüyle tüketicilerin ihtiyaçları ön görülerek yaşamı kolaylaştıran ve olağanüstü çözümler sunan çizgide üretilmeye başlanmış ve bu çizgi yıllarca devam etmiştir. İnternet çağıyla birlikte nesneler ile iletişimde fiziksel mesafenin önemi kalmamıştır. Bu teknolojiyi ürünlerinde kullanma da öncülük eden Siemens markası, Siemens çamaşır makinesi ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Sürdürülebilir ilerlemenin peşinde olan Alman mühendisliği harikası, Siemens çamaşır makinesinde ödüllü tasarımları sayesinde sektörün öncü firmalarındandır. Her ihtiyaca yönelik çözümler üretmeye devam eden Siemens markası, çamaşır makinelerinde de en iyi çözümü bulmayı amaçlayarak yola çıkmaktadır. Dolayısıyla küçük alanlara sahip olanlar için, yıkama ve kurutma gibi temel seçenekleri birleştirerek kurutmalı çamaşır makinelerini satışa sunmuştur. İlk dikkat edilen özellik çamaşır makinesinin konumlanacağı alanın genişliğidir. Çünkü çamaşır makineleri yerleştirilen alanlara göre farklılık göstermektedir.

Siemens Çamaşır makinesinin Genel Özellikleri

Kapasite

Çamaşır makineleri alınırken karar verilmesi gereken gerekenlerden birçok özellikten biri kapasitesidir. 7 kg, 8 kg, 9 kg veya 10 kg gibi kapasitelere sahip Siemens çamaşır makinesi alımlarında evinizdeki insan sayısına göre ve yıkanacak eşyaların boyutuna göre seçilmesi önerilmektedir.

Siemens çamaşır makinelerinde bulunan akıllı sensör teknolojisi sayesinde çamaşırlarınızın miktarına göre su seviyelerini ve çalışması esnasında oluşacak döngü sürelerini otomatik şekilde ayarlanmaktadır. Dolayısıyla verimlilik azalmadan daha fazla kapasite ile sağlıklı yıkama işlemi gerçekleştirilecektir.

Siemens Çamaşır Makinesinde Enerji ve Su Tüketimi

Siemens çamaşır makinelerinde en uygun yıkama ile verimli sonuçlar almak için yeni teknolojileri kullanılarak enerji tasarrufu sağlanmaktadır. En yüksek verimlilik derecesine sahip (A+) enerji tasarruflu Siemens ürünleri, diğer ürünlere kıyasla daha az su ve enerji harcamaktadır.

Siemens çamaşır makinesinde waterPerfect Plus özelliği sayesinde çamaşırlarınızın miktarına göre yıkanması için gerekli su miktarı belirlenerek en iyi yıkama sonucu verimli bir şekilde elde edilir. Kumaş türü ve çamaşır miktarının detaylı ve kesin olarak belirlenmesini sağlayan bu özellikle enerji tüketiminde verimlilik daha da artacaktır.

i-Dos teknolojisi sayesinde doz ayarlama özelliğine sahip çamaşır makineleri ile çamaşır miktarı ve suyun yapısına göre doz ayarlamasında dolayı su tüketiminde azalma sağlanmaktadır. Her çamaşır yıkamasında doğru deterjan ve yumuşatıcı ölçüsünü otomatik olarak belirleyerek, duyarlı bir algılama ile düzenli doz ayarlaması gerçekleştirir. Kusursuz yıkama sonuçları sağlamasının yanı sıra her yıkama da 10 litre su tasarrufu yaparak %38 deterjan ve elektrik tasarrufu sağlamaktadır.

Ses Seviyesi

Siemens çamaşır makinelerinde bulunan gürültünün azalmasını sağlayan teknoloji sayesinde sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Çamaşır makinelerinin sessizliği konusunda titiz yaklaşıma sahiptir.

IQdrive motor teknolojisi Siemens markası tarafından geliştirilmiştir. Bu motor teknolojisi ile tasarruf, verimlilik hedeflenerek dayanıklılık sağlanmıştır. Siemens tarafından geliştirilen bu motor teknolojisine firma 10 yıl garanti vererek güvenilirliği arttırmaktadır. iQdrive motor teknolojisi verimli, tasarruflu ve dayanıklı olmasının yanı sıra son derece sessizdir. Yan duvar tasarımları titreşim önleyici olarak düzenlenmesinden dolayı sağlamlığı daha da artmaktadır. Bu özelliğin yanı sıra özel gürültü seviyesini azaltan yalıtıcı malzemeler kullanılarak tasarlanan Siemens çamaşır makine yaşam alanları için uygun hale gelmektedir.

Yıkama döngüleri

Tüm Siemens çamaşır makinelerinde pamuklu, karışık çamaşırlar ve hassas yıkama programlar standart bulunmaktadır. Bazı çamaşır makinesi modellerinde yünlü eşyalar, ipek, açık hava ve spor kıyafetler, iş gömlekleri, kot pantolonlar gibi yıkama da hassas kumaşlar ve daha birçok kumaş yapısına göre özel yıkama programları mevcuttur.

Variospeed özelliği seçildiğinde iki farklı sepete aynı anda su püskürtülmesi gerçekleşmektedir. İki farklı sepetin yıkama yapması esnasında zamandan tasarruf yapılarak yıkama süresi kısaltılmaktadır. Bu açıdan kullanışlılık oranı artmaktadır.

Yenilikçe teknolojilere sahip Siemens çamaşır makinesinde bir diğer hız seçeneği olan powerSpeed 59 ile %66’ya kadar daha kısa sürede mükemmel sonuçlar almayı amaçlar. Sıkma döngüleri, tambur hareketleri ve sıcaklık ayarlarını yaparak “sirkülasyon sistemi” ile makinenin içerisindeki deterjanı çamaşırlara daha hızlı ve etkili bir şekilde nüfus etmesini sağlar.

Siemens çamaşır makinesi çeşitleri ile Koç pazarlama kentpark ve offıcum mağazalarında siz, değerli müşterini bekliyor…