Siemens Buzdolabı

siemens
Mail:  info@kocpazarlama.com
Telefon: 0312 230 3052
Ankara Siemens Bayi

Siemens Buzdolabı

Koç pazarlama olarak geleceği merak edenlere Siemens buzdolabı ve Siemens ürünlerini sizlere sunuyoruz. Bu yolculuğa 1980 yılında Ankara Kızılay’da elektronik ve beyaz eşya satış mağazası olarak tüketiciye hizmet etmek amacıyla faaliyete başlayarak, 40 yılı aşkın süredir perakende sektöründe her zaman ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Amacımız, Siemens gibi birçok ünlü marka ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.

Siemens Buzdolabı

Buzdolabı gibi birçok özelliği sahip ev aletlerinin dünya genelinde ürün piyasasına sürülmesi ile birlikte tüm ev işlerinin idare şeklinde büyük bir değişiklik meydana gelmiştir. Siemens markası ile geleceği merak edenlere teknoloji de çığır açacak yenilikler 20.yüzyılda başlamıştır. Ürünler Siemens markası öncülüğüyle tüketicilerin ihtiyaçları ön görülerek yaşamı kolaylaştıran ve olağanüstü çözümler sunan çizgide üretilmeye başlanmış ve bu çizgi yıllarca devam etmiştir. İnternet çağıyla birlikte nesneler ile iletişimde fiziksel mesafenin önemi kalmamıştır. Bu teknolojiyi ürünlerinde kullanma da öncülük eden Siemens markası, buzdolabı ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

Siemens buzdolabı ile hem yiyeceklerinizi muhafaza ederken hem de mutfak ve tezgâhlarla uyumlu tasarımlarla hayalinizdeki mutfağa kavuşacaksınız. Siemens buzdolaplarının şık ve modern tasarımı ile her mutfak konseptine özgü görüntüler yakalamak mümkün. Soğukta cihazlarında dünya markası haline gelen Siemens teknolojisinin sunduğu kolaylıklarla daha kullanışlı buzdolaplarına ulaşacaksınız. Çeşitli ve esnek depolama alanları ile her ihtiyaca uygun buzdolapları hizmetinizde

Siemens Buzdolabı Genel Özellikleri

Şık tasarımlara sahip yenilikçi teknoloji ürünlerinden biri olan siemens XL ve XXL buzdolaplarının geniş hacimleri ile sıcak günlerde yiyeceklerin taze ve sağlıklı kalması artık mümkün. Dolayısıyla hyperFresh plus tazelik sistemi, kuru hava ile yiyeceklerin temasını azarlatmaktadır. isensoric kontrol sistemi sayesinde buzdolapları içerisinde bulunan çekmecelerin nem oranları ayarlanarak sebze ve meyvelerin taze kalmasını daha uzun süre sağlamaktadır. Farklı şekilde soğukluk ayarları yapılabilen çekmeceler sayesinde şarküteri ürünlerinin de uzun süre taze ve sağlıklı kalmasını sağlamaktadır.

isensoric kontrol sisteminin getirdiği kolaylıklarla birlikte, nem oranlarının ayarlanmaktadır. hyperFresh Premium 0°C teknolojisi ile de sebze ve meyvelerin taze kalmasını daha uzun süre sağlamaktadır.

Siemens Ankastre Buzdolabı

Kullanıcılara uzun ömürlü tazelik sunan Siemens buzdolaplarının esnek tasarımı ile üstün teknolojiden kolaylıkla faydalanacaksınız. Ankastre buzdolabı, mutfak alanlarına gömme bir şekilde kurularak mutfaklarda şık ve modern hava sağlanmaktadır. Buzdolabı ürünlerinde ankastre çözümlere sahip buzdolapları mutfağın istediğiniz yerine entegre edilerek kusursuz bir mutfak bütünlüğü sağlamaktadır. modularFit sistemi ile de ek olarak yan yana getirilen iki ayrı buzdolabını doğru aksesuarla bütün oluşturulur. Siemens buzdolaplarında bulunan yoğuşma önleyici teknoloji ile de nem birikmesi önlendiği için konumlandığı yerde havalandırma aralığı bırakmanıza gerek olmayacaktır. Menteşe tasarımlarındaki yeniliklerle beraber dolap kapağının 90 derece açılması halinde bile çekmecelerin kullanımında kısıtlama olmayacaktır.

Siemens Ankastre Buzdolabı Boyutları

Buzdolabı seçimlerinde genellikle mutfak alanı dikkate alansa da buzdolabının kapasitesi kullanacak kişi sayısına bağlıdır. Kullanıcılara buzdolabı kapasitesini 400 litre ile başlayarak, kişi başı 50 litre arttırarak devam edilmesi önerilmektedir. Örneğin bir kişilik ev için 400 litre, iki kişilik için 450 litre kapasiteli buzdolabı önerilmektedir. Farklı boyutlara sahip birçok Siemens buzdolapları kullanıcıların ihtiyaçlarını mutlaka karşılayacaktır. Buzdolaplarının yüksekliği 72 cm ile 212 cm arsında değişerek farklılık göstermekte. Derinlikleri ise standart 60 cm’dir. Ancak bazı farklı ekstra geniş veya dar buzdolapları farklılık gösterebilmektedir.

Siemens Solo Buzdolabı

Siemens solo buzdolabı, ankastre buzdolabından tasarım olarak farklılık gösterir. Ana farkları görünüm olan bu buzdolapları çeşitlerinde solo buzdolaplarının hareket edebilmesi kolay olmaktadır. Dolayısıyla kullanışlılık açısından tercih edilen solo buzdolapları farklı tasarımlarıyla mutfaklarda dikkat çekmektedir.

Siemens buzdolapları solo olarak, birinci sınıf siyah cam kapılı, seramik kapılı, kolay temizlenebilir paslanmaz çelik, siyah çelik ve klasik beyaz görünüm gibi farklı özellikler aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Buzdolabı seçimlerinde genellikle mutfak alanı dikkate alansa da buzdolabının kapasitesi kullanacak kişi sayısına bağlıdır. Kullanıcılara buzdolabı kapasitesini 400 litre ile başlayarak, kişi başı 50 litre arttırarak devam edilmesi önerilmektedir. Örneğin bir kişilik ev için 400 litre kapasiteli buzdolabı, iki kişilik ev için 450 litre kapasiteli buzdolabı önerilmektedir. Farklı boyutlara sahip birçok Siemens buzdolapları kullanıcıların ihtiyaçlarını mutlaka karşılayacaktır. Buzdolaplarının yüksekliği 171 cm ile 193 cm arsında değişerek farklılık göstermekte. Derinlikleri ise standart 75 cm’dir. Ancak bazı farklı ekstra geniş veya dar buzdolapları farklılık gösterebilmektedir.

Siemens buzdolabı çeşitleri ile Koç pazarlama kentpark ve offıcum mağazalarında siz, değerli müşterini bekliyor…