Siemens Bulaşık Makinesi

siemens
Mail:  info@kocpazarlama.com
Telefon: 0312 230 3052
Ankara Siemens Bayi

Siemens Bulaşık Makinesi

Koç pazarlama olarak geleceği merak edenlere Siemens bulaşık makinesi ve Siemens ürünlerini sizlere sunuyoruz. Bu yolculuğa 1980 yılında Ankara Kızılay’da elektronik ve beyaz eşya satış mağazası olarak tüketiciye hizmet etmek amacıyla faaliyete başlayarak, 40 yılı aşkın süredir perakende sektöründe her zaman ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Amacımız, Siemens gibi birçok ünlü marka ürünlerini Türkiye’nin her yerindeki siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.

Siemens Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi gibi birçok özelliği sahip ev aletlerinin dünya genelinde ürün piyasasına sürülmesi ile birlikte tüm ev işlerinin idare şeklinde büyük bir değişiklik meydana gelmiştir. Siemens markası ile geleceği merak edenlere teknoloji de çığır açacak yenilikler 20.yüzyılda başlamıştır. Ürünler Siemens markası öncülüğüyle tüketicilerin ihtiyaçları ön görülerek yaşamı kolaylaştıran ve olağanüstü çözümler sunan çizgide üretilmeye başlanmış ve bu çizgi yıllarca devam eder. İnternet çağıyla birlikte nesneler ile iletişimde fiziksel mesafenin önemi kalmamıştır. Bu teknolojiyi ürünlerinde kullanma da öncülük eden Siemens markası, Siemens bulaşık makinesi ile benzersiz bir deneyim sunar.

Bulaşıkların hızlı ve verimli bir şekilde yıkanması hedeflenerek tasarlanan Siemens bulaşık makinesi akıllı teknolojisi ile kusursuz sonuçlar sunmaktadır. Mutfak tarzınızı tamamlayarak çeşitli programlarla kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Farklı modellerde uygulama desteğiyle birlikte öğrenme ve sensör teknolojisi ile kontrollü bir kullanım sağlamaktadır. Esnek raflarıyla bulaşıkları rahatlıkla yerleştireceğiniz alanlar mevcuttur. Bulaşıklar rahatça temizlenirken aynı zamanda çevre dostu teknolojiyle birlikte bir çok akıllı özellikler kullanılmaktadır. Dolayısıyla üst seviye bir konfor sunan Siemens bulaşık makineleri sektörün öncü özelliklerini taşımaktadır. Bundan dolayı Siemens teknolojisinin sunduğu kolaylıklarla daha kullanışlı bulaşık makinelerine ulaşacaksınız. Çeşitli programları ve tasarımlarıyla ile her ihtiyaca uygun bulaşık makineleri hizmetinizde.

siemens bulaşık makinesi

Siemens Bulaşık makinesi Genel Özellikleri

Siemens bulaşık makineleri tasarımları açısında ikiye ayrılmaktadır. Ankastre bulaşık makineleri (tam ankastre, yarı ankastre veya tezgâh altı) ve Solo bulaşık makineleri. Ankastre bulaşık makineleri mutfak tasarıma uyumlu şekilde modern bir görüntü yakalar. Solo bulaşık makinelerinde ise su ve elektrik bağlantısı olan her yerde kullanılma özelliği taşıdığı için kullanımda esneklik sağlamaktadır.

Siemens bulaşık makineleri modellerinden olan flexComfort ve flexComfort Pro sepetlerinde maksimum sabitlik sağlanmakta ve maksimum alana sahip olmaktadır. Tasarımları son derece esnek bulaşık makineleri her mutfak eşyanızın yerini kolaylıkla bulmaızı sağlar.

glassZone özelliğine sahip Siemens bulaşık makinesi

glassZone, özelliği ile hassas mutfak eşyalarınıza zarar gelmeden derinlemesine temizliğe ulaşacaksınız. Bulaşık makinelerinin üst sepetlerinde bulunan mutfak eşyaları sabit kalır. Ayrıca alt sepette bulunanla büyük mutfak eşyaları için alan genişliği yüksektir.

varioDrawer özelliği

varioDrawer, ile çatal bıçak bulaşıklarınız için fazladan alan yaratmaktadır.  Nitekim, toplamda 14 adet tabak veya kâse ekstra eklenecek kadar alan sağlamaktadır. Hemde yeni teknoloji ile sürtünmesi düşük olan tekerler bulunmaktadır. Dolayısıyla kolaylıkla bulaşık makinelerinizi doldurup, boşaltabileceksiniz.

Enerji ve su verimliliği

Siemens bulaşık makineleri ile elde yıkama karşı daha çevreci bir alternatif sunulmaktadır. Hem de elde bulaşık yıkamaya oranla  %10 kadar su kullanarak bulaşıklar yıkanır. Bulaşık makinelerin akıllı sensör teknolojisi sayesinde miktar fark etmeksizin bulaşıklarda enerji ve su verimli şekilde kullanılır. Siemens bulaşık makinelerinde bulunan eko 50° program ayarı ile yıkama döngüsü başına yaklaşık 0.,5 kWh kullanılmaktadır.

Yıkama döngüleri ve programları

Siemens bulaşık makinesi çeşitleriyle her ihtiyaca yönelik geniş bir program yelpazesine sahiptir. Örneğin, Auto 45-65° programıyla kullanım kolaylığı sağlar. Maksimum verimlilik için sensör kontrollü otomasyon özelliği ile enerjiden tasarruf yapılmaktadır. 1 saatlik program ile mutfak eşyalarının ve çatal bıçak takımlarının hepsinin kapsamlı bir temizliği yapılmaktadır.  Speed 45° programı hassas bulaşıkların hızlı şekilde temizlenmesini sağlar.  Short 60° ve Speed 65° programları diğer programlara göre yoğundur. Hafif kurumuş yemek artıklarının temizlenmesini hızlı bir şekilde sağlamaktadır. Glass 40° programı sıcağa duyarlı hassas cam ürünlerinden yemek artıklarını temizlemek için kullanılır. Silence 50° programı oldukça sessiz ve kapsamlı bir temizlik deneyimi sunar. Eko 50° programı ise az su kullanarak enerji tüketimini minimuma indirir. Yoğun 70° programı yoğun bir programdır. Kurumuş yemek artıklarını temizlemek için kullanılır.

Ses seviyesi

Siemens bulaşık makinelerinde ses seviyesi desibel seviyelerine göre belirlenmektedir. Çok sessiz bir şekilde çalışan makineler 43 dB ve altıdır. Üstelik, Siemens’in gece programında ise özel ses yalıtımı kullanılması ve suyun bitmesi halinde kapanan  yenilikçi pompası dolayısıyla  sadece 39 dB ses üretilmektedir.

Siemens bulaşık makinesi çeşitleri ile Koç pazarlama kentpark avm ve offıcum mağazalarında siz, değerli müşterini bekliyor…