Gardırop Tipi Buzdolabı

Gardırop Tipi Buzdolabı

Gardırop Tipi Buzdolabı çeşitleri ile Koç pazarlama, Ankara’nın farklı lokasyonlarında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.  Gardırop tipi buzdolaplarında LG, Samsung ve Siemens markaları ile taleplerinizi en uygun fiyat ve yüksek kalite ile karşılayabilmek için çalışmaktayız.

Buzdolabı insanlığın yerleşik yaşama geçmesi ile ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında gelmektedir. Buzdolapları ilk olarak endüstriyel anlamda kullanılmaya başlansa da 1900’lü yılların başında Amerika da ilk ev tipi buzdolapları kullanılmaya başlanmıştır. Günümüz insanın artan tüketim ihtiyaçları ise daha az yer kaplayan ama daha fazla ürün depolama kapasitesine sahip olan gardırop tipi buzdolaplarının üretilmesine neden olmuştur. Gardırop Tipi Buzdolabı

Gardırop tipi buzdolaplarının gelişen teknoloji ile insanoğlunun artan soğuk zincir saklama ihtiyacını karşılar şekilde günümüz modern insanının mutfaklarında yer almaya başlayan en önemli beyaz eşya konumundadır.

Samsung Gardırop Tipi Buzdolapları

Beyaz eşya denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Samsung markası envanterinde bulunan beş çeşit gardırop tipi buzdolabı modeli ile Koç pazarlama mağazalarındadır. Samsung Twin Cooling, Samsung Triple Cooling, Samsung No-Frost Buzdolabı, Samsung Space Max, Samsung 680 LT No-Frost gibi Buzdolabı çeşitleri ile Samsung gardırop tipi buzdolapları kategorisinde sektörünün öncülerindendir.

 Samsung gardırop tipi buzdolapları 650 litre ile 850 litre arasında depolama kapasitesine sahip olup A++ enerji tüketim sınıfı ile yıllık 430kwh enerji tüketerek değerli müşterilerimiz için bütçe dostudur. Gardırop tipi buzdolaplarının ölçülerine baktığımızda ise yükseklikleri 180 cm ile 190 cm arasında değişiklik göstermekle beraber derinlikleri 71,6 cm ile 87,5 cm genişlikleri ise 90,8 cm ila 91,2cm arasında değişmektedir. Model ve renkleri ve en uygun fiyatlarıyla Koç pazarlama mağazalarında sizleri bekliyor.

LG Gardırop Tipi Buzdolapları

Beyaz eşya denildiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmasa da LG markası son dönemde yaptığı teknolojik atak ile başta camlı gardırop tipi buzdolapları olmak üzere envanterinde bulunan çeşitli gardırop tipi buzdolapları modelleri ile Koç pazarlama mağazalarındadır.

LG gardırop tipi buzdolapları geniş bir aralıkta değişen genişlik, derinlik ve depolama hacimleri ile diğer buzdolabı marklarından gardırop tipi buzdolabı ölçülerinde farkını ortaya koyarak ayrışmaktadır. LG buzdolabı konusunda rakiplerinin çok ötesinde tasarımlarıyla uygun fiyat ve ideal çözümleri ile Koç Pazarlama mağazalarında sizlerin incelmesi için hazır bulunmaktadır.

Koç pazarlamanın Beytepe – Keyvan ACRUX LG mağazası, Yaşamkent Beker Plaza LG ve Çankaya Kentpark AVM’ de bulunan LG mağazasında yüksek kalite, düşük enerji tüketimi ve bütçe dostu fiyatları ile LG Gardırop tipi buzdolaplarının çeşitli modelleri siz değerli müşterilerimizi bekliyor.

Siemens Gardırop Tipi Buzdolapları

Mutfak ve mutfak eşyaları denildiğinde akla ilk gelen Alman Kalitesinin değişmez adresi olan Siemens markası bünyesinde bulunan birçok gardırop tipi buzdolapları modeli, Koç pazarlama Kentpark Siemens ve Beytepe Officum Siemens mağazalarında sizleri bekliyor.

Siemens gardırop tipi buzdolabı kategorisinde sektörünün en yenilikçi firmalarındandır. Gardırop tipi buzdolabı sektöründe çığır açan fikirler ve bütün gelişmiş teknolojiyi ürünlerinde bulundurur. Siemens gardırop tipi buzdolapları süper dondurma tuşu sayesinde sıcaklık belirli bir süre için düşürülerek yeni eklenmiş gıdaların hızlıca dondurulması sağlarken maliyeti minimumda tutarak düşük enerji tüketimi ile de enerji tasarrufu sağlar.

Siemens gardırop tipi buzdolapları içlerinde bulunan LED aydınlatılma teknolojisi ile karanlıkta kalan hiçbir yer bırakmayarak tamamen çevreci beyaz eşya kategorisindedir. Siyah gardırop tipi buzdolabı ile Siemens bu sektöre renk katan öncü firma olmuştur. Siemens Gardırop tipi buzdolabı ölçüleri sektöründe bulanan öncüllerle aynı ölçütlerdedir.

Koç pazarlama Kentpark Siemens ve Beytepe Officum Siemens mağazalarında en iyi gardırop tipi buzdolapları ile sizleri en yakın mağazalarımıza bekliyor.

 Çankaya 365 AVM Samsung mağazası, Beytepe – Keyvan ACRUX Samsung mağazaları , Beytepe – Keyvan ACRUX LG mağazası , Çankaya Kentpark AVM’ de bulunan LG mağazası , Kentpark Siemens ve Beytepe Officum Siemens mağazalarında Koç pazarlama sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar. Birçok en uygun ve en iyi fiyatlı gardırop tipi buzdolapları ile Koç Pazarlama her zaman yanınızda.